قوانین تیمچه عمو حسن

قوانین و مقررات استفاده بهینه از فروشگاه اینترنتی تیمچه عمو حسن

در ابتدا لازم میدانیم از حسن انتخاب شایسته شما عزیزان قدردانی نماییم و به پاس قدردانی عرض نماییم تیمچه عمو حسن فقط یک بنگاه و فروشگاه نیست ، همراهان محترم میتوانند از مشاوره های آنلاین و رایگان متخصصین فنی مجموعه و بسیاری از امکانات رایگان بهره مند شوند .

پانزده سال خدمت صادقانه تیمچه عمو حسن و همراهی خالصانه و اعتماد ارزشمند شما مایه مباهات و افتخار مجموعه می باشد .

قوانین و مقررات :

استفاده شما از “تیمچه عمو حسن” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد :

1. خرید کالا از “تیمچه عمو حسن” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد .

2. اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در “تیمچه عمو حسن” از منابع زیر تامین می‌شود :

الف ) اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند

ب ) اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند

از این رو “تیمچه عمو حسن” هیچ مسووليتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت ولی با هدف ارائه خدمات بهتر ، آگاه‌سازی مشتریان و تکریم مشتریان عزیز ، خود را در بروز رسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند .

3. “تیمچه عمو حسن” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت ، مسائل مخابراتى ، تجهیزات سخت افزاری و …… ) نمی پذیرد .

4. “تیمچه عمو حسن” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم خصوصی کاربران دفاع کند .

5. خدمات و محتويات سايت ، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است . هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي ، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش ، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد . اگر مايليد از سرويس ها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد . براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد .

6. كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند . بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست ، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود .

فروش و تحویل سفارش :

در صورتي كه تیمچه عمو حسن به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود ، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند ، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه ای سفارش را فسخ نمايد .

کالاهای سفارشی در تهران از طریق پیک موتور و آژانس ظرف مدت 5 ساعت پس از ثبت سفارش و در شهرستان ها از طریق باربری ، پست ، تیپاکس ، ترمینال و هواپیما بسته به نوع سفارش بین 5 تا 72 ساعت تحویل میگردد .

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود . هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است . تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود ، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود .

مدت گارانتی و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است ، در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت ، گارانتي براي آن كالا وجود ندارد .

شرایط برگشت کالا :

هرگونه نقص و عيب فني کالا ، بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا ازطريق تلفن 09359600028 به فروشگاه اطلاع داده شود در غیر اینصورت فروشگاه پس از گذشت 48 ساعت پاسخگوی اشکالات محصول نخواهد بود .

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما ، در مدت 24 ساعت پس از دريافت كالا باید از طریق شماره تلفن 09359600029 اطلاع داده شود تا واحد پشتیبانی اقدام به اصلاح نماید .

در صورت سفارش همزمان چند مشتری و اتمام موجودی یک کالا ، الویت تحویل با زمان ثبت سفارش مشتری می باشد و وجه پرداختی دیگر عزیزان در کمتر از 5 ساعت به حساب عودت داده می شود .

اگر از خدمات و محصولات فروشگاه عمو حسن راضی بوده اید لطفا ما را به دیگران نیز معرفی نمایید .

باتشکر